След 50-годишна възраст човешкото тяло претърпява промени: то започва да губи мускулна тъкан, костите стават по-малко плътни, а мастните натрупвания се увеличават. Диетологът Лайза Янг обясни в интервю за портала Eat This, Not That (Яж това, не онова!), че хранителните навици на хората могат да повлияят на засилването на тези разрушителни процеси в организма. Американският диетолог посочва най-важните от тях.
Неконтролиране на размера на порциите. Според Янг, метаболизмът се забавя с възрастта. Неспазването на контрола върху приема на храна след 50-годишна възраст вероятно ще доведе до значително наддаване на тегло.
Пропускане на хранения. Навикът да се пропускат хранения (особено закуска) може да допринесе за инсулинова резистентност, казва диетологът. Дългите периоди без хранене подхранват силен апетит, което насърчава консумацията на големи количества храна. Това може да причини резки колебания в нивата на кръвната захар и скок в секрецията на инсулин. Ако това се случва редовно, клетките на тялото спират да реагират правилно на инсулина, което е предпоставка за развитието на диабет.
Недостиг на протеини. Приемът на достатъчно протеини в диетата е важен за всеки, но е особено важен за тези над 50 години. Тъй като мускулната маса намалява с възрастта, нуждата от протеини се увеличава. Експертът препоръчва консумацията на протеини с всяко хранене.
Консумацията на твърде малко фибри. Наред с протеините, фибрите са друго важно хранително вещество за поддържане на здравето след 50-годишна възраст – те поддържат храносмилателната система активна, насърчават чувството за ситост и помагат за намаляване на скоковете на кръвната захар след хранене. Изследванията показват, че фибрите също помагат за намаляване на възпалението, което води до свързани с възрастта мозъчни заболявания.
Провъзпалителни храни. Те включват преработени печени изделия (бисквитки, торти), рафинирани въглехидрати (хляб, тестени изделия и други продукти от бяло брашно) и преработени меса. Диетологът предупреждава, че консумацията на такива храни след 50-годишна възраст увеличава риска от хронично възпаление в организма, което е тясно свързано с развитието на бъбречни заболявания, безалкохолно мастно чернодробно заболяване, сърдечно-съдови заболявания, диабет и рак.